30 YILLIK TECRÜBE

  • Hizmetlerimizi şartsız olarak müşterilerimize en iyi şekilde sunmayı, kendimize görev biliyoruz.
  • Üretim ve istihdam bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunarak bölgemizin, ülkemizin ve dünyamızın ekonomik, kültürel, sosyal ve teknolojik gelişimine katkıda bulunmayı,
  • Toplumumuzun yaşam kalitesini yükseltmek ve tekstil sanayinin gelişmesine katkı sağlamak üzere kaliteli tekstil ürünlerinin imalatını yapmayı

ÜRETİM

Rukim Tekstil kullandığı son teknoloji makine parkuru, sürdürülebilir üretim yöntemleri ve 2500 m2 kapalı alana sahip fabrikası ile aylık 150.000 adetlik üretim kapasitesine sahiptir. .

FABRİKA

Konularında uzman çalışanları ile üretimine devam ettiren firmamız 2500 m2 kapalı alana sahip üretim tesisi ile sektörde hizmet vermektedir.

modelhane

Modelhane

Rukim Tekstil tüm kesimhanelerinde toplamda 210 mt lik kesim parkurunda,6 Gerber serici ve 6 Gerber cutter ile kesimlerini gerçekleştirmektedir.
kesimicon

Kesimhane

Rukim Tekstil tüm kesimhanelerinde toplamda 91 mt'lik kesim parkurunda,6 Gerber serici ve 6 Gerber cutter ile kesimlerini gerçekleştirmektedir.
dikim

Dikim

toplamda 20 atölye çözüm ortaklarımızla üretimlerimizi yapmaktayız.
ütü

Ütü/Paket

Tüm ürünler %100 kontrolden geçirildikten sonra paketlenip, yükleme öncesi üretimden bağımsız kalite güvence uzmanlarıyla AQL 2,5 standartlarına uygunluğu test edilerek, sektörün önde gelen nakliye firmaları ile müşterilere sevk edilmektedir.